Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Nëse largohet Allegri, ky do të jetë trajneri i ri në Juventus

11:47 | 29 Prill 2019

“Tuttosport” shkruan se Juventus ka dy kandidatë për zëvendësues të Massimiliano Allegrit.

Massimiliano Allegri ka insistuar se do të mbetet në postin e trajnerit në Juventus.

Por, mediat italiane vazhdojnë të hedhin dyshime mbi qëndrimin e tij në Torino edhe për sezonin e ri.

“Tuttosport” shkruan se Juventus ka dy kandidatë për zëvendësues të Allegrit, në rast të ndarjes me të, pas përfundimit të këtij sezoni, përcjell lajmi.net.

Pep Guardiola nga Manchester City dhe selektori i Francës, Didier Deschamps janë dy kandidatët e dëshiruar për pasardhës të Allegrit. /Lajmi.net/