Nëse dështon Griezmann, ky është plani ‘B’ i Unitedit (FOTO)

Dëshira e Jose Mourinhos për afatin kalimtar veror quhet Antonio Griezmann.

Sport

02/03/2017 21:46

Ylli i Atletico Madridit po kërkohet me ngulm nga Manchester United, që gjatë verës pritet të bëjë hapa edhe më konkret drejt finalizimit të kësaj marrëveshje.

Por, nëse dështon arritja e një marrëveshje me Atletico Madridin, ‘Djajtë e Kuq’ kanë përgatitur planin ‘B’.

Sipas ‘DailyStar’, plani ‘B’ i Manchester United është Harry Kane i Tottenham Hotspur, që edhe këtë edicion po regjistron paraqitje të mahnitshme./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6