Nëna e Amber Rose e sfidon me trup të bijën (Foto)

Modelja e famshme, Amber Rose, ka publikuar një fotografi të përbashkët me nënën e saj.

ShowBiz

07/02/2016 09:14

Këtë imazh ajo e ka shpërndarë me rastin e ditëlindjes së nënës, me të cilën ka festuar në Las Vegas.

“Nëna ime (znj. Dottie) dhe unë duke festuar ditëlindjen e saj, në natën e kaluar në Vegas! Urime ditëlindjen mami”, ka shkruar Amber në Instagram.

Përkundër moshës, nëna e modeles duket mjaft e mbajtur.