Në “Sunny Hill Festival”, pishina nuk po shfrytëzohet nga qytetarët

17:44 | 10 Gusht 2018

Kanë mbetur edhe pak orë nga nata e parë e koncertit “Sunny Hill Festival”.

Gjithçka tashmë është bërë gati, madje edhe qytetarët ia kanë mësy drejt ‘Parkut të Gërmisë’, shkruan lajmi net.

Ndonëse pishina dhe kampet janë të hapura për të gjithë ato pothuajse janë duke u shfrytëzuar tejet pak të mos themi fare.

Lajmi.net, më poshtë ju sjell disa imazhe të pamjes së pishinës në të cilën gjenden disa flamingo, por që nuk ka njerëz. /Lajmi.net/