Në shtëpinë e kryeministrit Haradinaj, Anita tregon se si e kanë dekoruar për festat e fundvitit

Me afrimin e festave të fundvitit, duket se shumë prej yjeve kanë nisur përgatitjet për programet festive.

ShowBiz

04/12/2018 20:19

Së fundmi, është gruaja e kryeministrit të Kosovës, Anita Muçaj e cila solli disa pamje brenda shtëpisë së tyre, shkruan lajmi.net.

Ajo tregon se ka rregulluar bredhin dhe se shkallët i ka dekoruar me gjëra të ndryshme, ku vjen me një pamje të hatashme. E në imazhin tjetër, prezantuesja Muçaj ka gatuar biskotat e fundvitit për më të dashurit e saj.

Në këtë ditë, familja Haradinaj janë përkujdesur për shtëpinë që çdo gjë të dukej e mahnitshme.

Ndryshe, Anita dhe Ramushi gëzojnë një familje të shëndoshë ku tashmë janë prindër të tre fëmijëve. /Lajmi.net/