Në setin e ri fotografik, trupi i Oriola Marashit për t’u patur zili

Njëra nga modelet më të komentuara në skenën shqiptare është Oriola Marashi.

ShowBiz

07/06/2022 20:31

Duke qenë fytyrë tejet e kërkuar për marka vendore si dhe të huaja, ajo qëndron aktive në rrjetet sociale ku publikon shumë sete fotografike, shkruan lajmi.net.

Edhe me setin që realizoj së fundmi në Francë, bukuroshja la pa fjalë me trupin e saj fantastik.

Me një fustan të gjatë të ngjitur për trupi, ndjekësit e komplimentuan për bukurinë e saj unike.

Modelja konsiderohet ndër femrat më seksi./Lajmi.net/