Në Serie A shënohet autogoli i vitit (Video)

Portieri i Torinos, Padelli ka shënuar një autogol me të vërtetë qesharak që mund të cilësohet si autogoli i sezonit në top-5 ligat më të mëdha europiane.

Sport

06/05/2015 17:59

Empoli arriti që sot të shënojë fitore minimale në udhëtim te skuadra e Torinos.

Dhe, goli i vetëm në këtë takim u shënua në minutën e 3’ kur portieri i Torinos, Padelli shënon një autogol qesharak.

Për më shumë, shikojeni videon dhe binduni për një gjë të tillë.

https://vine.co/v/eZIZHnm1OvH