Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare – Lajmi.net
Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:35, 12 July 2018
Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik këngëtarja Arilena Ara do të jetë në Rusi për të performuar.
Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë para një numri të madh të të pranishmëve, shkruan lajmi.net 
Duke qenë se ajo këndon 3 ditë rresht atje më datë 13 në një festival në Bellorusi, më datë 14 do të jetë pjesë e organizimit ku dy përfaqësueset, ajo e Anglisë dhe e Belgjikës do të ndeshen për vendin e tretë.
Poashtu Arilena do të performojë edhe më datë 15 ku luhet për Kupën e Botës ndërmjet përfaqësueseve Francë- Kroaci por nuk dihet nëse do të performojë në të njëjtën skenë me Era Istrefin.
E lumtur që do të jetë atje është shprehur edhe vetë Arilena e cila lajmin e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.
Kujtojmë  se 19-vjeçarja ka qenë para një viti në Moskë, ku ka performuar në festivalin “Europa Plus”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO