Në prag të festave, Adelina Ismaili publikon videon më të ëmbël të djalit

Adelina Ismaili e ka publikuar një video të ëmbël të djalit.

ShowBiz

04/12/2018 14:02

Këngëtarja shqiptare, Adelina Ismaili e ka publikuar në Instagram një video të djalit të saj Uliksit dhe duke qenë se jemi në prag të festave të fundvitit pamja e cila po e shoqëron është bredhi i dekoruar, shkruan lajmi.net.

Adelina  me familjen kanë shkuar për ta vizituar Tiranës, ndërsa Uliksi i vogël, bazuar në këtë video shihet se po kënaqet.

Me Uliksin e vogël kohë të madhe po kalojnë edhe tezet e saj, andaj në pothuajse çdo intervistë edhe në atë të fundit për ‘Mirage’ Zanfina nuk e lë pa e përmendur.

Kujtojmë se Adelina Ismaili pas një kohe të gjatë jashtë vëmendjes mediale tashmë është rikthyer fuqishëm me këngë e koncerte, e fansave të shumtë po u qëndron pranë edhe me postimin e shpeshtë të imazheve nëpër rrjete sociale, sidomos atë Instagram./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bq9ud0UCto4/

YouTube player