Në përvjetorin e parë të martesës, Elineli ndanë foto nga dasma (Foto)

Reperi i njohur Elinel vitin e kaluar i dha fund beqarisë, duke u martuar me Klementinën.

ShowBiz

26/08/2017 09:01

Elinel nuk është shumë aktiv në rrjete sociale, duke arritur ta mbajë larg medieve jetën private, shkruan lajmi.net.

Tashmë është bërë 1 vit nga martesa e reperit dhe përmes rrjeteve sociale ai sjell disa imazhe për përvjetorin e parë të martesës.

Ai publikoi në rrjete sociale disa imazhe nga fotosesioni i realizuar në ditën e dasmës, të cilat u pëlqyen nga ndjekësit. /Lajmi.net/