Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Në përvjetorin e 5-të, ‘Çënari’ ia shpreh Almedës dashurinë në gjuhën shqipe

19:41 | 10 Dhjetor 2019

‘Çënari’ dhe Almeda sot festojnë përvjetorin e 5-të.

Aktori turk, Tolgahan Sayışman i njohur për publikun shqiptar si ‘Çënari’, i ka shprehur dashurinë në gjuhën shqipe, gruas së tij Almedës, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, imazh pranë të cilit ka treguar se sot është ditë e veçantë për ta.

Çifti festojnë 5 vjetorin e njohjes.

“❤️5🧿 te dua shume shpirti im …”, ka shkruar ai në shqip./Lajmi.net/

View this post on Instagram

❤️5🧿 te dua shume shpirti im …

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on