Në moshë të re: Vdes nga COVID-19 biznismeni nga Skenderaj

Faton H, biznismen nga Skenderaj ka ndërruar jetë.

Lajme

31/08/2021 18:42

Vdekja e tij ka ardhur pas komplikimeve nga COVID-19, shkruan lajmi.net.

Për vdekjen e tij dhe shkaktarët kanë njoftuar familjarët përmes rrjeteve sociale.

Ndryshe, në 24 orët e fundit në Kosovë janë shënuar 26 vdekje dhe 1 mijë e 383 raste pozitive me COVID-19. /Lajmi.net/