Në këtë vend e kaluan fundjavën, Granit Xhaka me bashkëshorten

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj zgjodhën një ambient me borë për t'u relaksuar gjatë fundjavës.

ShowBiz

07/01/2019 09:02

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, nga vendi ku qëndruan, shkruan lajmi.net.

Futbollisti dhe bashkëshortja e tij, të shoqëruar nga disa miq të tyre, kaluan kohë të mrekullueshme në një vend turistik në Zvicër.

“Të ecësh në borë është aq e mrekullueshme, ne kishim një ditë mahnitëse”, ka shkruar Leonita në një prej fotografive.

Kujtojmë që Granit Xhaka ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm në karrierën e tij si futbollist. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsTPBHcgCJ4/

https://www.instagram.com/p/BsTM6q0gs-e/