Në këtë pjesë të trupit Dafina Zeqiri bën tatuazhin e ri

17:02 | 21 Korrik 2019

Dafina Zeqiri ka bërë një tatuazh të ri.

Dafina Zeqiri është një nga artistet më të pëlqyera nga publiku edhe për vokalin që posedon por edhe për stilin unik, shkruan lajmi.net.

Dimë se këngëtarja është e fiksuar pas tatuazheve. E një të tillë e ka bërë edhe tani dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instastory me ç’rast mund të shohim tatuazhin e ri në këmbën e Duffyt.

Përndryshe ajo është njëra nga këngëtaret më aktive këtë sezon duke publikuar plot katër projekte brenda një kohe të shkurtër. /Lajmi.net/