Në këtë mënyrë, Xhensila ia shpreh publikisht dashurinë Besit

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë çift shumë i dashur për publikun.

ShowBiz

07/04/2018 14:25

Javë më parë, dyshja konfirmuan lajmin se janë në pritje të fëmijës së parë, shkruan lajmi.net.

Këtë vikend, çifti po shijojnë temperaturat e nxehta në natyrë, natyrisht në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ishte Xhensila ajo e cila ka postuar së fundi një fotografi në të cilën shihet bashkëshorti i saj, Besi me telefon në dorë.

Ajo ka lënë një ’emoji’ zemër mbi fotografi, që tregon haptas se sa shumë e don atë. /Lajmi.net/