Në këtë formë Greta po e paralajmëron këngën e re – Lajmi.net
Në këtë formë Greta po e paralajmëron këngën e re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:41, 14 March 2018
Siç duket ka vendosur që të jetë shumë aktive në skenën muzikore.

Këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koçi, së shpejti do ta lansojë këngën e saj të re, shkruan lajmi.net

Këtë lajm e ka bërë të ditur vet këngëtarja, përmes një postimi të bërë në Instastory.

Ajo kishte vënë këmbët mi tavolinën në studio, duke e bërë këtë paralajmërim të rëndësishëm për fansat e saj.

Kujtojmë se kënga e fundit e lansuar deri më tani nga Greta është projekti muzikor i titulluar ‘Ku Gabuam’ e që u prit mirë nga publiku./Lajmi.net/

screenshot_2

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO