Në këtë datë publikohet kënga e re nga Ronela Hajati

17:39 | 13 Qershor 2018

“Maje men”, është projekti i fundit që ka publikuar.

Dhe tani Ronela Hajati është në përgatitje të projektit të ri xhirimet e së cilit tashmë i ka përfunduar, shkruan lajmi net.

Pas “Maje men”, ajo kësaj radhe do të sjell këngën “Do ta luj”, që ka bërë të ditur se nesër do të publikohet.

“Nesër, #dotaluj”, është mbishkrimi sipër imazhit.

Kënga e fundit “Maje men”, tashmë numëron mbi 1 milion klikime në kanalin zyrtar Youtube. /Lajmi.net/