Në jetën reale janë rivalë por ja çka kanë të përbashkët Noizy dhe Stresi

20:59 | 11 Tetor 2018

Dikur ishin miq e sot janë rivalë.

Por, reperët nga Shqipëria, Noizy dhe Stresi kanë një gjë që i ka bashkuar sot, shkruan lajmi.net

Fjala është për emrat e tyre që janë bërë pjesë e librave shkollorë.

Ata ndarazi në rrjetet sociale kanë publikuar fotografi në rrjetet sociale ku shihet se kanë shprehur habinë dhe gëzimin në të njëjtën kohë që emrat e tyre përmenden në tekstet shkollore!/Lajmi.net/