Të Infektuar: 39.057

Të Shëruar: 24.427

Të Vdekur: 1.005

“Ne jemi shumë krenare për këtë”, Dua Lipa ndan pamje atraktive nga prapaskenat e klipit “Prisoner”

16:10 | 22 Nentor 2020

Foto: Instagram

Dua ka sjellë imazhe të reja nga prapaskenat e videoklipit.

Dua Lipa dhe Miley Cyrus prej disa muajsh kanë qenë duke u përfolur për një bashkëpunim, shkruan lajmi.

Ndërsa më 20 nëntor (e premte), u lansua edhe projekti i premtuar nga dyshja fantastike, “Prisoner”, i cili erdhi së bashku me videoklip mjaft interesant, të dyja artistet erdhën me vallëzime dhe paraqitje tejet provokuese.

Ndërsa Dua ka vendosur që me një postim në rrjete sociale, t`i falënderoj të gjithë për dashurinë që i ofruan asaj dhe Mileyt në këngën e re, ku edhe solli disa foto nga prapaskenat e klipit, në të cilat shfaqet atraktive bashkë me Mileyn.
“Faleminderit për gjithë dashurinë ndaj “Prisoner”, ne jemi shumë krenare për këtë”, shkroi Dua në mbishkrim të fotografisë së postuar në Instagram./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)