Në gjendje të dehur, Olta dhe Dea puthen në buzë

Mbrëmjen e kaluar, Olti mori të drejtën të qëndrojë në suitë për 24 orë. Ajo zgjodhi Dean, për ta shoqëruar, shkruan lajmi.net. Pas “prime-t” banorët kishin darkën speciale, të cilën Olta dhe Dea e hëngrën në suitë. Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi…

ShowBiz

22/03/2023 14:18

Mbrëmjen e kaluar, Olti mori të drejtën të qëndrojë në suitë për 24 orë.

Ajo zgjodhi Dean, për ta shoqëruar, shkruan lajmi.net.

Pas “prime-t” banorët kishin darkën speciale, të cilën Olta dhe Dea e hëngrën në suitë.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë.

Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: ‘Duhet të iki unë tani’, por vajzat e kaluan me të qeshur./Lajmi.net/