Në ditëlindjen e vajzës, Khloe argëtohet me këngën e artistes shqiptare – Lajmi.net
Në ditëlindjen e vajzës, Khloe argëtohet me këngën e artistes shqiptare
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:09, 16 April 2019
Khloe Kardashian kishte organizuar festë madhështore për ditëlindjen e vajzës.

Khloe Kardashian kishte rregulluar ambientin përrallor për ditëlindjen e parë të True, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndarë në rrjete sociale pamje nga kjo festë, ndërsa dëgjohej edhe kënga e këngëtares shqiptare, Bebe Rexha.

Pasi e pa këtë video, Bebe e ripostoi në Instagram këtë video, duke e etiketuar Khloe Kardashian.

Për ndryshe, në ditëlindjen e vajzës së Khloe, mori pjesë edhe Tristan, i cili u pa për herë të parë bashkë me të pas tradhtisë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO