Ndryshimi i reperit Majk ndër vite

Ashtu si shumë prej artistëve të tjerë, edhe Majk ka pësuar ndryshime të mëdha ndër vite.

ShowBiz

10/03/2019 09:30

Majk është shumë aktiv me mbrëmje muzikore dhe këngë, me të cilat ka bërë për vete publikun, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, janë publikuar disa imazhe të reperit, përmes së cilave tregohet se si ka ndryshuar ai ndër vite.

Fotografia e Majk në fëmijëri, tregon se sa i ka ngjarë tani djali i tij Roani.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Majk është “Nuk dorëzohna”, këngë kjo që u prit mirë nga publiku. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BuyVfHlFLi4/