Ndryshimi drastik i teksteve të këngëve që Mozzik i këndonte shumë vite më parë nga ajo sot

Mozzik është njëri nga reperët më të dashur të publikut. Tekstet dhe muzika që ai bën e kanë bërë atë njërin ndër reperët më të suksesshëm, shkruan lajmi.net. Fal kësaj, reperi numëron koncerte të shumta. Por një video që po qarkullon në rrjete sociale, Mozzik shihet krejtësisht ndryshe shumë vite më parë. Madje edhe teksti…

ShowBiz

17/08/2022 09:08

Mozzik është njëri nga reperët më të dashur të publikut.

Tekstet dhe muzika që ai bën e kanë bërë atë njërin ndër reperët më të suksesshëm, shkruan lajmi.net.

Fal kësaj, reperi numëron koncerte të shumta.

Por një video që po qarkullon në rrjete sociale, Mozzik shihet krejtësisht ndryshe shumë vite më parë.

Madje edhe teksti i këngës nuk ngjason me atë çfarë dëgjojmë ditët e sotme.

Kjo dëshmon se reperi ka punuar shumë dhe ka arritur suksesin e tanishëm./Lajmi.net/