Ndryshimi drastik i aktorit të njohur turk

Aktori Çagatay Ulusoy ka habitur fansat me një video që postoi në rrjete sociale.

ShowBiz

12/03/2019 13:58

Çagatay Ulusoy përmes një videoje në Instagram, ka paralajmëruar sezonin e ri të serialit “The Protector”, shkruan lajmi.net.

Ajo që të bie në sy në këtë video është fakti që Çagatay shfaqet shumë më ndryshe prej herave të tjera.

Me mjekër dhe me disa kile më shumë, aktori që luan rolin kryesor në “The Protector” mezi njihej.

Për ndryshe, ky serial do të publikohet në “Netflix” më 26 prill. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bu53sFPAWYq/