Ndryshim drastik nga Nicki Minaj (FOTO)

Nicki Minaj ka ndryshuar flokët totalisht.

ShowBiz

26/11/2015 11:49

Jemi mësuar që kohët e fundit ta shohim reperen Nicki Minaj me flokë të gjatë dhe të zi, por ajo ka befasuar të gjithë së fundmi.

Minaj ka shkurtuar flokët dhe i ka bërë të bardhë vetëm një natë pas American Music Awards ndërsa ka prezantuar modelin e ri me disa ‘selfie’ të bërë pranë pasqyrës./lajmi.net