Ndryshim drastik i Matthew McConaughey për filmin e ri (Foto)

Aktori Matthew McCounaghey ka ndryshuar shumë fizikun e tij për rolin e ri.

ShowBiz

05/10/2015 12:35

Aktori fitues i çmimit Oscar këtë herë ka ardhur i shëndoshur dhe si një njeri më në moshë, për rolin e tij në filmin ‘Gold’, transmeton lajmi.net.

McConaughey nuk duket fare si aktori që jemi mësuar ta shohim, si një zotëri bjond e elegant, ndërsa kjo nuk është hera e parë që ai ndryshon pamjen për një film.

Pikërisht një ndryshim i ka sjellë atij çmim Oscar, kur para dy viteve është shfaqur shumë i dobësuar në rolin kryesor në filmin “Dallas Byers Club”./Lajmi.net

c319e84eaf6e3351e4091bca8e680060 ea7b27743aebad513fa181c824c94a34 matthew-mcconaughey-01-435 rs_634x1024-151004121047-634.matthew-mcconaughey.cm.10415