Ndodh në Serbi, kaplohet nga zjarri por aspak nuk reagon (Video)

Një video e çuditshme e publikuar online tregon momentin kur një person shtrihet qetësisht në tokë edhe pse ishte kapluar nga flakët.

Fun

22/01/2016 19:24

Ai shihet i shtrirë në derën e një ndërtese, ndërsa afër kishte të parkuar një biçikletë. Kurse flakët shiheshin nga stomaku dhe në zonën e gjoksit të tij.

Incidenti që duket se përfundoi pa lëndime serioze në viktimën ndodhi në rrugët e qytetit më të madh serb, Novi Sad, shkruan TheMirror, transmeton lajmi.net.

PAY-CEN_BurningMan_01

Thuhet se personi ishte i njohur për sjelljet e tij problematike.

Është e paqartë nëse ky person e vendosi vet zjarrin apo ishte viktimë i fenomenit të çuditshëm të njohur si djegie spontane e njeriut./lajmi.net

YouTube player