Ndiqeni live stërvitjen e Shqipërisë, para ndeshjes me Zvicrën (VIDEO)

UEFA është duke e transmetuar direkt në Facebook stërvitjen e Shqipërisë, para ndeshjes së nesërme ndaj Zvicrës.

Sport

10/06/2016 18:45

Kombëtarja e Shqipërisë është duke u stërvitur në stadiumin “Bollaert-Delelis” në Lens, para ndeshjes së parë në Evropian ndaj Zvicrës.

“Kuqezinjtë” përballen me “Helvetët” nesër nga ora 15:00.

UEFA është duke e transmetuar seancën stërvitore të Shqipërisë drejtpërdrejt në Facebook.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.