Ndiqeni ‘LIVE’ ndeshjen Cherkaski Mavpy – Z Mobile Prishtina – Lajmi.net
Ndiqeni ‘LIVE’ ndeshjen Cherkaski Mavpy – Z Mobile Prishtina
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 17:50, 7 November 2018
Klubi me i trofshëm i basketbollit në Kosovë, Z Mobile Prishtina, sonte nga ora 18:00 do të luaj ndeshjen kundër kampionit Ukrainas Cherkaski Mavpy, në kuadër të FIBA Europe Cup.

Skuadra kosovare ka arritur dy fitore dhe një humbje në fazën e grupeve.

Ndeshja e radhës për Z Mobile Prishtina do të jetë ajo kundër Cherkaski Mavpy, që fillon nga ora 18:00.

Këtë ndeshje mund ta ndiqni LIVE në linkun e Youtube./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO