Ndihmëssekretarja e SHBA-ve për çështje të narkotikëve të hënën viziton Kosovën – Lajmi.net
Ndihmëssekretarja e SHBA-ve për çështje të narkotikëve të hënën viziton Kosovën
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 17:18, 15 March 2019
Ndihmëssekretarja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Çështje Nërkombëtare të Narkotikëve dhe Zbatimit të Ligjit (INL), Kirsten Madison, do të vizitojë Kosovën më 18 mars, ditë e hënë.

Gjatë kësaj vizite ajo do të dorëzojë një donacion për Agjencinë Kosovare të Forenzikës, njofton Ambasada Amerikane në Prishtinë, përcjellë Klan Kosova.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO