Të Infektuar: 1083

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Ndeshjet më interesante të ditës së sotme në top ligat evropiane

9:54 | 14 Shtator 2019

Vikendet na kanë mësuar të shohim futboll atraktiv evropian, me ndeshje që ia vlen të shikohet.

Pasi këtë javë starton edhe Liga e Kampionëve, shumica e ekipeve të mëdha luajnë sot ndeshjet e tyre respektive në kampionat.

Sfida mjaft interesante dhe me spektakël pritet të ketë edhe gjatë kësaj fundjave, ku vëmendja shkon në Serie A në ndeshjen Fiorentina – Juventus, përcjell lajmi.net.

Dortmund dhe Bayer Leverkusen do të jetë një takim tjetër që ia vlen për t’u parë gjatë ditës së sotme.

Më poshtë ndeshjet më interesante në top ligat e Evropës, që zhvillohen sot. /Lajmi.net/