Ndeshjet e ditës në Vala Superligë – Lajmi.net
Ndeshjet e ditës në Vala Superligë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 11:08, 1 April 2018
Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 14:00.

Sot zhvillohen tri ndeshje në kuadër të Vala Superligës, ku vëmendja do të jetë në Drenas.

Skuadra e Feronikelit e pret Llapin në Drenas.

Trepça ’89 është nikoqire e Drenicës në “Riza Lushta”, derisa Gjilani pret Vllazninë.

Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 14:00.

E diel
Feronikeli – Llapi
Trepça ’89 – Drenica
Gjilani – Vllaznia. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO