Ndërhyrje horror e Rojos, shikojeni vendimin e gjyqtarit (VIDEO)

Mbrojtësi i Manchester Unitedi, Marcos Rojo, lehtë ka mundur të ndëshkohet me karton të kuq pas një ndërhyrje shumë të ashpër në ndeshjen ndaj Evertonit.

Sport

04/12/2016 17:52


Marcos Rojo With A Shocking Two Footed Tackle… by wifutty

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.