Napoli shokon Romën (VIDEO)

Napoli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Romës, sërish me anë të Mertens.

Sport

04/03/2017 16:10

YouTube player

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6