Të Infektuar: 1110

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Naomi Campbell mendon se asgjë më nuk do të jetë njësoj pas pandemisë

19:00 | 7 Prill 2020

Naomi Campbell gjatë një bisede me Cindy Crawford thotë se ‘nëna natyrë’ kishte nevojë për pak pushim.

Naomi Campbell mendon se gjërat më nuk do të jenë njësoj pas përfundimit të pandemisë dhe pranoi se asaj po i pëlqen izolimi, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Yllit, 49 vjeç, iu bashkua edhe supermodelja Cindy Crawford, 54 vjeç, për episodin e parë të shfaqjes së saj në internet “No Filter with Naomi”, ndërsa dyshja flisnin me njëra-tjetrën përmes kamerës në internet.

Duke folur me Cindyn, ajo tha: ‘Unë nuk mendoj se do të kthehet njësoj, përsa i përket higjenës. Për mua, kurrë. Unë do ta quaj një rivendosje të re sepse me të vërtetë u ndjeva se planeti, nëna natyrë, kishte nevojë për një pushim”.

Modelja tha se po e pëlqen izolimin, por shtoi “Nuk i dua rrethanat në të cilat po kalojnë njerëzit, vdekjet, miqtë që kam humbur ose miqtë dhe familjet që njoh se kanë humbur më të dashurit, kjo është e tmerrshme. Por, shoh qetësi në ajër. A nuk e shihni ndryshimin në hapësirën ajrore në Los Angeles?”.

Cindy zbuloi se ajo është izoluar me burrin e saj Rande Gerber dhe fëmijët e tyre Kaia, 18 vjeç dhe Presley, 20 vjeç, në shtëpinë e tyre në Malibu dhe nuk është larguar nga shtëpia e saj kohët e fundit.

Cindy shtoi se gjëja më e çuditshme është se nuk mund të bësh plane, pasi ‘nuk e dime kur shihet drita në fund të tunelit’.

Naomi tha se pas pandemisë “Ka shumë gjëra që nuk do t’i bëja të njëjtën gjë. Unë dua ta thjeshtoj jetën time në mënyra të ndryshme”.

Naomi ka bërë thirrje vazhdimisht të qëndrojnë të gjithë në shtëpi në mënyrë që ta mundim këtë pandemi. /Lajmi.net/