Nallane 2 – Flori ft. Vicky Dj – Teksi i këngës – Lajmi.net
Nallane 2 – Flori ft. Vicky Dj – Teksi i këngës
Autori: Lajmi.net Lajme 20:03, 18 December 2016
Teksti i këngës "Nallane 2" nga Flori Mumajesi dhe Vicky Dj.

Flori:
A e kishe menu ti, si do ishim bo?
Larg nga njoni-tjetri unë ti, tu dëgju cfarë thonë..

Jooooo, jo e thjesht nuk osht.. jooooo kur të hedhin poshtë

Refreni:
A e man men kur ishim bashk cfare loje kem lujt..
A e men men sa tkam dasht un ty cdo minutë
A e man men ne të dy, në një pikë ndryshojmë
Kujtoja vetes kur t’kesh kohë, dashnin kush ta mësoi

Vicky Dj:
Hej, o punë e vështirë me qen rob i mirë
Unë vonë e menova veten me dhom
Hej, me mu ska ska ska,. se un ta nez, rata ta ta ta

Joooooo jo e thjesht nuk osht.. joooo kur të hedhin poshtë..

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO