“MVK”, kënga më e re nga BimBimma – Lajmi.net
“MVK”, kënga më e re nga BimBimma
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:33, 19 August 2018
Kanë sjell projektin e ri muzikor.

Reperi BimBimma ka publikuar bashkëpunimin e radhës me “Taste 2”, që mban titullin “MVK”, shkruan lajmi net.

Javë më parë, BimBimma ka treguar detaje ekskluzive të këtij projekti ku tha se quhet “Mirësevini n’Kosovë”, muzikën e së cilës e ka bërë Severe Beats ndërsa klipin e kanë realizuar “Djemt e Abdullahit”.

BimBimma në këtë këngë e pasqyron jetën reale të gjendjes në Kosovë duke përfshirë pothuajse të gjitha. Tashmë projektin mund ta gjeni në kanalin, Youtube. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO