Mustafi nuk përmbahet pas golit

Shkodran Mustafi është shphreur i lumtur me golin dhe fitoren ndaj Ukrainës.

Sport

12/06/2016 23:34

Ai ka shkruar në Facebook, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes.

“Goli im i parë për Gjermaninë dhe shumë i rëndësishëm. Tri pikë në fillim”, shkroi Mustafi, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjithsesi, përkundër notës, Mustafi nuk mori notë shumë të lartë për paraqitjen ndaj Ukrainës.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.