Mustafi drejt Barcelonës

Barcelona e ka seriozisht. Gjiganti katalan është i interesuar për transferimin e mbrojtësit shqiptar të Valencias, Shkodran Mustafi.

Sport

14/05/2015 21:46

Nga Spanja vazhdon të vijnë njoftime se Barcelona është e interesuar për transferimin e mbrojtësit shqiptar të Valencias, Shkodran Mustafi.

Reprezentuesi gjerman është duke shkëlqyer me paraqitjet e tij për ekipin nga Mestalla.

Dhe, kjo ka bërë që ai të shndërrohet në objektiv të gjigantit katalan, ka bërë të ditur portali “Fichajes”.

Mustafi nënshkroi me Valencian në verën e vitit të kaluar, pas transferimit nga Sampdoria.