Muslija arsyeton besimin e trajnerit, shënon dhe i dhuron epërsinë Hannoverit

Florent Muslija ka arsyetuar besimin e trajnerit të Hannover.

Sport

24/10/2020 14:18

Ylli i Kombëtares së Kosovës ka shënuar për t’i dhënë epërsinë Hannoverit ndaj Dusseldorf.

Muslija ka shënuar në minutën e 58’.