Muriqi nga minuta e parë kundër Barcelonës, pas pak çastesh fillon sfida në “Son Moix”

Barcelona do të luajë sonte në udhëtim ndaj Mallorcas, në kuadër të javës së shtatë në La Liga. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Son Moix”, me fillim prej orës 21:3. Barça është lidere në tabelë me 16 pikë, kurse “Piratët” deri më tani kanë grumbulluar 5 pikë dhe renditen në pozitën e 17-të. Si…

Sport

26/09/2023 21:23

Barcelona do të luajë sonte në udhëtim ndaj Mallorcas, në kuadër të javës së shtatë në La Liga.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Son Moix”, me fillim prej orës 21:3.

Barça është lidere në tabelë me 16 pikë, kurse “Piratët” deri më tani kanë grumbulluar 5 pikë dhe renditen në pozitën e 17-të.

Si zakonisht, Vedat Muriqi edhe sonte do të luajë nga minuta e parë.