Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Mungon vetëm zyrtarizimi, Balotelli befason me klubin e ri

20:54 | 14 Gusht 2019

Mario Balotelli ka vendosur të rikthehet në Serie A.

Mungon vetëm zyrtarizimi, por marrëveshja është e kompletuar.

Mario Balotelli do të jetë futbollist i ri i Brescias.

Ylli italian ka refuzuar ofertën e pasur nga Flamengo duke vendosur të rikthehet në Serie A, transmeton lajmi.net.

Mediat italiane konfirmojnë se palët kanë arritur marrëveshje dhe Balotelli do të nënshkruajë me Brescian.

Balotelli ishte futbollist i lirë pas largimit nga Marseille dhe te Brescia do të ketë pagë prej gati 3 milionë euro në sezon. /Lajmi.net/