Mr.Bean në moshën 62 vjeçare bëhet baba për të tretën herë

Rowan Atkinson i njohur për të gjithë si Mr.Bean u bë baba për të tretën herë.

ShowBiz

12/11/2017 16:17

Aktori  62-vjeçar është bërë baba edhe i një fëmije me partneren, 33 vjeçaren Louise Ford, shkruan lajmi.net

Ai me Louisen është lidhur në vitin 2013, ku aktorja u bë e famshme në saje të portretizimit të Kate Middletonit në komedinë “The Windsors” të Channel 4.

Mr.Bean nga martesa e mëparshme me Sunetra Sastry ka dy fëmijë, djalin Benin 23 vjeçar dhe vajzën Lilz 21 vjeç./Lajmi.net/