Mposhti Shqipërinë, shpërblim interesant për Xhakën

19:37 | 12 Qershor 2016

Granit Xhaka është shpallur njeriu i ndeshjes edhe nga birra “Carlsberg”.

Kosovari e ka pranuar çmimin pas përfundimit të ndeshjes Shqipëri-Zvicër.

“Njeriu i ndeshjes nga Carlsberg. Faleminderit për votën, i lumtur dhe krenar. Shqipëri-Zvicër”, shkroi Xhaka në faqen e tij, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai ishte ndër më meritorët për fitoren e Zvicrës ndaj Shqipërisë.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.