Mozzik: Jam i lindur për të bërë histori

Krahas jetës profesionale të rep-artistit, Mozzik dhe ajo personale është mjaft e komentuar. Postime të shumta të Mozzit ngrisin komente të fansave dhe mediave, shkruan lajmi.net. Gramos Aliu (emri i vërtete) së fundmi erdhi me një shkrim në InstaStory që mori vëmendjen e madhe të publikut. “I lindur për të bërë histori”, shkroi ai. Theksojmë…

ShowBiz

14/08/2022 13:16

Krahas jetës profesionale të rep-artistit, Mozzik dhe ajo personale është mjaft e komentuar.

Postime të shumta të Mozzit ngrisin komente të fansave dhe mediave, shkruan lajmi.net.

Gramos Aliu (emri i vërtete) së fundmi erdhi me një shkrim në InstaStory që mori vëmendjen e madhe të publikut.

“I lindur për të bërë histori”, shkroi ai.

Theksojmë që Mozzik këtë kohë u përfol për prishje të raporteve me reperin Noizy.  /Lajmi.net/