Mozzik e Getinjo performojnë në “Sunny Hill” në Tiranë

Në fillim të muajit gusht, u mbajt festivali i këngës “Sunny Hill” në Prishtinë. Ky festival u mbajt për katër ditë rresht në Parkun e Gërmisë, shkruan lajmi.net. Por për herë të parë “Sunny Hill”, do të mbahet edhe në Tiranë. Tashmë kanë filluar edhe të zbulohen edhe yjet botërore si dhe artistët shqiptar që…

ShowBiz

16/08/2022 18:09

Në fillim të muajit gusht, u mbajt festivali i këngës “Sunny Hill” në Prishtinë.

Ky festival u mbajt për katër ditë rresht në Parkun e Gërmisë, shkruan lajmi.net.

Por për herë të parë “Sunny Hill”, do të mbahet edhe në Tiranë.

Tashmë kanë filluar edhe të zbulohen edhe yjet botërore si dhe artistët shqiptar që do të performojnë në këtë festival.

Mozzik dhe Getinjo janë dy artistët që do të performojnë në këtë festival.

Këtë e ka bërë të ditur faqja zyrtare e “Sunny Hill”, në ‘Instagram’./Lajmi.net/