Mozzik dhe Loredana i bëjnë edhe një tjetër dhuratë të veçantë vajzës – Lajmi.net
Mozzik dhe Loredana i bëjnë edhe një tjetër dhuratë të veçantë vajzës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:44, 5 January 2019
Para pak javësh, u bënë prindër për herë të parë.

Reperi, Mozzik dhe bashkëshortja e tij, Loredana Zefi u bënë prindër për herë të parë të një vajze të quajtur, Hana, shkruan lajmi.net.

Çifti janë mjaft aktiv në rrjete sociale të cilët sjellin imazhe dhe video të ndryshme e më së shumti të vajzës.

Në imazhin e fundit të ndarë me ndjekësit, Loredana tregon se çifti i kanë blerë një dhuratë vajzës, një palë atlete mjaft të mira.

Jo vetëm kjo, ata i kanë blerë një mori dhuratash Hanës, dhurata këto të shtrenjta dhe tejet të veçanta. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO