Mourinho rikthen lojtarin që Unitedi e largoi

Klubi bardhezi ka refuzuar oferta të Man City, Arsenal dhe Leicester për 30-vjeçarin.

Sport

26/04/2018 15:02

Jonny Evans mund të kthehet në Manchester United.

Sipas “The Sun”, Jose Mourinho ka shprehur interes për mbrojtësin e WBA-së, përcjellë “Lajmi.net”.

Klubi bardhezi ka refuzuar oferta të Man City, Arsenal dhe Leicester për 30-vjeçarin.

Kontrata për largimin e tij nga WBA është 3 milionë euro. /Lajmi.net/

Image result for evans jonny wba