Mourinho: Ky ekip mund ta fitojë Kampionatin botëror

12:03 | 14 Qershor 2018

Jose Mourinho beson se Anglia mund të shfaqet si konkurrente për titull në Kampionatin botëror në Rusi.

Menaxheri i Man Utd, Jose Mourinho beson se Anglia mund të shfaqet si konkurrente për titull në Kampionatin botëror në Rusi.

“Mendoj se munden, kanë një grup të futbollistëve të rinj, por me përvojë nga Liga e Kampionëve”, u shpreh Mourinho, përcjell “lajmi.net”.

Anglia gjendet në Grupin G me Belgjikën, Tunisin dhe Panamanë. /Lajmi.net/