Mourinho i nervozuar me bukuroshen Eva

Trajneri i Chelseat, Jose Mourinho është shprehur tejet i nervozuar me stafin mjekësor pas ndeshjes me Swansea.

Sport

09/08/2015 10:23

Blutë nga Londra mbetën me 9 lojtarë në fushë, pasi veç përjashtimit të Courtois edhe Hazard kishte probleme dhe nuk arriti ta përfundoj ndeshjen.

Sipas Mourinhos stafi mjekësor ishte naiv, pasi nuk kishte reaguar me kohë për zëvendësimin e Hazard.

Megjithatë belgu duket se ishte vetëm paksa i lodhur dhe nuk do të mungoj gjatë.

Pjesë e stafit mjekësor te Chelsea është edhe bukuroshja Eva Carniero.